Kursy Biznesowe

Instytut Szkoleniowy Lukomades to nie tylko kursy z branży beauty ale także specjalistyczne szkolenia biznesowe. Nasi wykładowcy przekazują kursantom fachową i praktyczną wiedzę, niezbędną w każdym przedsiębiorstwie. Nie od dziś wiadomo, że do prawidłowego rozwoju firmy potrzebni są odpowiednio przygotowani managerowie i liderzy. W czasie szkoleń, które organizujemy pokazujemy, jak zarządzać zespołem i efektywnie prowadzić własne przedsiębiorstwo. Prowadzimy kursy z zakresu coachingu, przywództwa, organizacji i prowadzenia szkoleń. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. 

VADEMECUM FIRMY SZKOLENIOWEJ – NOWOŚĆ!

Otwórz firmę szkoleniową i zarabiaj już w pierwszym miesiącu jej działalności!
Szkolenie dedykujemy osobom, które zainteresowane są stworzeniem od podstaw lub rozwinięciem własnego biznesu szkoleniowego a także poszerzeniem swoich kompetencji w zakresie zarządzania tego rodzaju placówką.

KURS PRZYWÓDZTWO LEADERSHIP

Jak być dobrym przywódcą? Kurs Leadership nauczy Cię kim jest dobry lider i jaką pełni rolę w zespole, a także jakie powinien mieć cechy i jak z nich korzystać. Kurs podzielony jest na cztery moduły, z których każdy porusza kwestie kluczowe dla bycia dobrym przywódcą. Pokażemy Ci jakie są główne obszary pracy lidera i jak rozwijać zespół oraz jakie umiejętności pozwolą Ci pracować efektywnie.

KURS ZARZĄDZANIE NARZĘDZIA PRACY MENADŻERA

Dowiedz się czemu potrzebny jest menadżer i jak nim być, aby firma pracowała jak dobrze naoliwiona maszyna. Na kursie dowiesz się jak efektywnie współpracować w zespole oraz poznasz narzędzia, które pozwolą Ci sprawnie się komunikować. Ponadto oferujemy sprawdzone rozwiązania w zakrenie delegowania zadań, ich rozliczania i monitorowania, a także informacji zwrotnej czy egzekwowania i korygowania działań pracowników.

KURS PROFESJONALNE WYSTĄPIENIE BIZNESOWE

Jeśli aspirujesz do bycia prawdziwym mówcą, który skupia na sobie całą uwagę i potrafi ponieść za sobą tłumy, ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Pokażemy Ci jak przygotować się i poprowadzić dowolny typ prezentacji. Niezależnie czy pracujesz na kierowniczym stanowisku, jako przedstawiciel handlowy, polityk lub po prostu występują w twojej pracy wystąpienia publiczne, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału.

KURS COACHING NARZĘDZIE RPACY MENADŻERA

Dzięki kursowi dowiesz się jak zbudować efektywny zespół zorientowany na cele i rozwiniesz kompetencje menadżerskie. Podpowiemy Ci jak zbudować postawę zaangażowania i odpowiedzialności wśród pracowaników. Nauczysz się stosować coaching jako narzędzie w zarządzaniu rozwojem kompetencji
pracowników oraz zarządzaniu efektywnością pracowników. Polecamy ten kurs Tobie szczególnie jeśli chcesz zrozumieć jak czerpać korzyści jakie może przynieść stosowanie coachingu.

Przywództwo z duszą

Kurs Zarządzanie Szkoleniami w Firmie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Zapisz się na szkolenie