skip to Main Content
0(0)

Architektura i geometria brwi rysunek

  • Przez LUKOMADES
  • Poziom kursu: Początkujący

O kursie

Celem szkolenia ARCHITEKTURA I GEOMETRIA BRWI – RYSUNEK jest nabycie i aktualizacja dotychczasowej wiedzy dotyczącej wykonania rysunku geometrycznego brwi. Uczestnik po zakończonym szkoleniu zdobędzie informację na temat budowy włosa, rodzaju brwi oraz rekonstrukcji łuku brwiowego. Podczas szkolenia kursant pozna najnowsze techniki wykonywania rysunku brwi. Dowie się jakie narzędzia potrzebne są do wyznaczenia ich geometrii i architektury. Film instruktażowy gwarantuje nauczenie się krok po kroku wykonania perfekcyjnego rysunku brwi dobranego odpowiednio do typu urody. Dołączony skrypt z ćwiczeniami umożliwia sprawdzenie i weryfikację nabytej wiedzy. Dodatkowo istnieje możliwość zdalnego kontaktu ze szkoleniowcem. Kurs poszerzony jest o test online. Zdanie testu uprawnia do wystawienia przez IS Lukomades zaświadczenia MEN potwierdzającego nabyte kompetencje. Po zakończeniu szkolenia online kursant otrzymuje certyfikat i 10% zniżki na stacjonarne szkolenie z HENNY PUDROWEJ.

Opis

Co otrzymujesz?

1.  Szczegółowy film instruktażowy uczący jak dokładnie wykonać architekturę i geometrie brwi w zależności od typu urody, oraz kształtu twarzy.
2. Materiały do ćwiczeń -online.
( plansze przedstawiające modelki bez brwi. W zależności od typu urody, oraz kształtu twarzy należy namalować modelkom brwi )
3. Konsultacja z trenerem.
( prace możesz wysłać do konsultacji z trenerem )
4. Test potwierdzający uzyskane kompetencje.
5. Zaświadczenie MEN + certyfikat online.
6. Dokumenty : zaświadczenia wraz certyfikatem wysłane zostaną pocztą tradycyjną lub kurierem.

Czego się nauczę?

  • Korzyści

Tematy tego kursu

3Lekcje3h

Architektura i geometria brwi

OPIS – Architektura i geometria brwi wraz z henną pudrową
FILM INSTRUKTAŻOWY00:30:00
Ćwiczenia architektura i geometria
TEST WIEDZY

About the instructor

0 (0 Oceny)

3 Kursy

13 studenci

269.00 

Materiał zawiera

  • materiały

Wymagania

  • instrukcje

Docelowi odbiorcy

  • Grupa