skip to Main Content

JUSTYNA ŻMUDA

Jej przygoda z makijażem rozpoczęła się w 1995 roku, gdzie pierwszą modelką była jej babcia, wymagająca, pełna klasy, dobrego humoru, dojrzała kobieta. Dzięki niej Justyna nauczyła się, że do każdego klienta trzeba podchodzić indywidualnie, a odpowiedni wywiad z klientem, przed wykonaniem makijażu, pomoże uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Po szkole kosmetycznej, gdzie wizaż zakończyła celująco, zaczęła pracę w perfumerii Sephora, jako konsultant wizażysta, oraz rozpoczęła kolejny kreatywny kierunek, jakim była Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie /SAPU/, dzięki licznym zajęciom z malarstwa, rysunku, historii sztuki, cały czas pogłębiała swoją wiedzę w kierunku artysty.
Międzyczasie brała udział w konkursach, min ogólnopolski konkurs makijażu, gdzie została wyróżniona przez samego Olafa Tabaczyńskiego /Mistrz Świata Makijażu i Stylizacji/

Kolejnym artyzmem zawodowym, jaki zapewniła jej praca w perfumerii, tym razem Douglas, był makijaż inny niż do tej pory, sceniczny, który praktykowała w Teatrze Gliwickim.
Sprawdziła się również jako organizator wieczorków makijażowych, na jednym z nich miała okazję współpracować z Panią Anną Orłowską, gdzie udało jej się podpatrzeć parę nowych trików makijażowych.

Justyna ewoluowała, zostając generalnym wizażystą marki YvesSaintLaurent na terenie Śląska.
Nie zabrakło i tutaj licznych wieczorków makijażowych, profesjonalnych szkoleń, na światowym poziomie, warsztatów z nowymi technikami makijażowymi.

Niezliczone makijaże ślubne, okazjonalne,sesyjne, metamorfozy, reklamy, pokazy modowe, współpraca z polskimi projektantami min Rest Factory, Tundra, Silky Mood, Ex, inne. Współpraca ze stylistami , Tatiana Szczęch, Patrycja Michalak, Pokokarde Agnieszka Krajewska, Milena Bekalarska,fotografami I Like Photo Group; współpraca z Modny Śląsk.

Od 2017 roku Justyna zaraża nas swoją pozytywną energią i prowadzi szkolenia z makijażu i wizażu.