Intensywny i profesjonalny kurs makijażu jakiego nie było!

Kameralne grupy!

Cena: 3500 zł za osobę

Termin:  17-19 marca 2023

miejsce: Instytut Szkoleniowy Lukomades, ul. Łużycka 16, 44-100 Gliwice

zapisy: kontakt@lukomades.pl

dodatkowo: Dla kursantek przewidujemy GIFT BOXY z podarunkami!


Długo oczekiwany kurs makijażu i wizażu zaprasza do pierwszej edycji. Za jego profesjonalne prowadzenie odpowiadać będzie wysokiej klasy ekspertka z wieloletnim doświadczeniem Anna Użyńska. Dla wszystkich, którzy cenią swój czas i znają cel, ten intensywny kurs będzie nie tylko wyzwaniem ale i drogą do rozwoju swojego warsztatu.

Kurs jest kierowany zarówno do osób, które chcą wejść w profesjonalny świat wizażu jak i dla osób już praktykujących, które chcą podnieść poziom własnych umiejętności. Oprócz praktycznych porad uczestnicy będą mogli porozmawiać z Anną o jej doświadczeniach zdobytych w czasie pracy na planach programów telewizyjnych, sesji zdjęciowych, reklam. A także o metodach stworzenia perfekcyjnej atmosfery w trakcie pracy z klientkami indywidualnymi, artystami czy osobami publicznymi.

W ramach kursu uczestniczki przede wszystkim zdobędę wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • doboru makijażu do potrzeb klientki w celu podkreślenia naturalnego piękna
  • wyboru odpowiedniej pielęgnacji skóry, poprawiającego zarówno kondycję skóry jak i przedłuża trwałość makijażu
  • techniki aplikacji różnych formuł kosmetyków
  • przygotowania skóry i żeby wyglądała świeżo i naturalnie
  • konturowania twarzy na mokro i sucho
  • profesjonalnego wykonywania makijażu
  • rysowania perfekcyjnej kreski na oku
  • malowania ust, aby były pełne i „soczyste”
  • rozświetlania skóry twarzy i dekoltu różnymi formułami

Oprócz praktycznych umiejętności warsztatowych kursantki poznają rynkowe przedziały stawek specjalistów make up w zależności od miejsca/planu wykonywanych usług. Zdobędą realną wiedzę o prowadzeniu działalności czy korzystnych opcjach zakupu kosmetyków dla profesjonalistów.

Autorska metoda, szkolenie makijażystek opracowana przez Annę Użyńską oparta jest na jej podejściu do zawodu, a jak sama mówi „W pracy skupiam się na podkreślaniu naturalnego piękna każdej osoby.
Wydobyciu tego co najpiękniejsze i ukryciu ewentualnych niedoskonałości. W makijażu najbardziej cenię jakość i indywidualne podejście do każdego z osobna”. Dlatego każda z uczestniczek może być pewna, że również jej indywidualne potrzeby szkoleniowe zostaną w czasie kursu zaspokojone a żaden talent nie zostanie przeoczony. Nasza prowadząca w czasie kursu dodatkowo pokaże i nauczy autorskiej metody klejenia sztucznych rzęs.

Zapraszamy do uczestnictwa w pierwszym i wyjątkowym kursie makijażu i wizażu wszystkich chętnych i zdecydowanych do spróbowania swoich sił w branży, która niezmiennie od wielu lat wykazuje odporność na różnego rodzaju zawirowania rynkowe a sama w sobie daje dużo satysfakcji. Nie wahaj się więc i już teraz zgłoś się do nas i skorzystaj z tej okazji!

Zapisy:

Alina Grodzicka – 607 609 673
kontakt@lukomades.pl
https://lukomades.pl/beauty/
www.instagram.com/uzynskamakeup
www.facebook.com/annauzynskamakeupartist

Zapisz się na szkolenie