Szkolenie Szyte Na Miarę

Kurs Indywidualny

Cena: ustalana indywidualnie

Czas trwania: ustalany indywidualnie

Certyfikat: Certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje w konkretnej dziedzinie


Cele Szkolenia

  • zdobycie dokładnie tych kompetencji, których potrzebujesz!
  • ugruntowanie dotychczas zdobytych umiejętności
  • umiejętność zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce

Cele merytoryczne kursu

Instytut Szkoleniowy Lukomades oferuje szkolenia indywidualnie dopasowane pod Ciebie i Twoje potrzeby. Tak jak każdy z nas jest inny, tak każdy może wymagać pozyskania innych umiejętności. Dlatego powstały Kursy szyte na miarę – którymi pomożemy Ci osiągnąć wyznaczone cele, poprzez pozyskanie odpowiedniej wiedzy, praktyki i kompetencji.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz dokształcić swoją technikę stylizacji paznokci, chcesz otworzyć własny salon makijażu albo potrzebujesz zatrudnić profesjonalnego barbera, ale nie wiesz jak się do tego zabrać, Instytut Szkoleniowy Lukomades jest po to aby pomóc osiągnąć Ci Twój cel indywidualny i biznesowy. Z nami zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci rozwinąć siebie jako specjalistę, oraz poprowadzić firmę w branży beuaty, którą trzeba poznać, aby zrozumieć.

Ze względu na indywidualny charakter Kursów szytych na miarę, ich dokładny zakres, czas i cena są ustalane indywidualnie wraz z Tobą – po dokładnym poznaniu Twoich potrzeb. Chcemy, aby kurs pomógł Ci osiągnąć wyznaczone cele, dlatego skontaktuj się  z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci w tym pomóc. Tylko musimy wcześniej wziąć z Ciebie miarę, aby właściwie uszyć nową kreację – bez tego szycie na miarę, nie będzie miało celu.

Zapisz się na szkolenie