skip to Main Content
MEN-300x95
UPPK_logo1
VCC-Foundation_logo-243x300
LogoPARP-300x118
TURV-300x77
PCA-300x168
Szkolenia medyczne
Szkolenia kosmetyczne
Szkolenia beauty
Szkolenia biznesowe

Pracownik usług kosmetycznych

Nasze szkolenia

Zapraszamy Państwa na szkolenia do CERTYFIKOWANEGO Instytutu Szkoleniowego Lukomades. Organizujemy kursy, oraz szkolenia zawodowe, których ramowy program zgodny jest z wymogami MEN. Po zakończeniu szkolenia wydajemy certyfikaty oraz zaświadczenia zgodne z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2014r. poz. 622)

Instytut Szkoleniowy Lukomades jako jedna z niewielu placówek na Śląsku posiada uprawnienia do organizacji szkoleń zawodowych w branży beauty, a jako jeden z nielicznych instytutów w Polsce został uprawniony  do przeprowadzania EGZAMINÓW ZEWNĘTRZNYCH, mających na celu potwierdzenie kompetencji zawodowych – nadanie kwalifikacji.

Posiadamy liczne referencje z Powiatowych Urzędów Pracy, z którymi współpracujemy na terenie całej Polski. Przeszkoliliśmy już setki osób, z których większość znalazła pracę w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych lub otworzyła własną działalność gospodarczą. Jeśli szukacie profesjonalnego szkolenia zawodowego po którym znajdziecie wymarzoną pracę, lub jeśli chcecie formalnie potwierdzić już wcześniej nabyte umiejętności poprzez zdanie EGZAMINU ZEWNĘTRZNEGO – zapraszamy do współpracy! Zapisy na szkolenia przyjmujemy przez formularz zgłoszeniowy.Każde szkolenie prowadzone jest przez certyfikowanego trenera.

Nasza kadra

Wszyscy pracownicy Naszego Instytutu przeszli certyfikacje potwierdzającą  kompetencje zawodowe. Jakość świadczonych przez nas usług została zweryfikowana przez  dwuetapowy audyt certyfikujący VCC obejmujący 4 obszary: Obszar zarządzania organizacją, Obszar świadczenia usług edukacyjnych, Obszar kompetencji kadry oraz Obszar infrastruktury. Nasi trenerzy przygotowani są do przeprowadzania kursów oraz szkoleń zgodnych z wymogami MEN.

Alina Grodzicka
dr n. med. Katarzyna Mierzwińska
Maria Ciesieluk
Katarzyna Tomaszewska
Maja Kureczko
Justyna Żmuda
Kaja Zalewska
Marta Spodzieja

ul. Łużycka 16, 44-100 Gliwice

[map-multi-marker id=”1″]