Instytut Szkoleniowy Lukomades Działalność

Instytut Szkoleniowy Lukomades jest to certyfikowana Placówka Oświatowa dostarczająca wysokiej jakości szkoleń dla branży beauty i biznesu. O sukcesie marki zadecydował profesjonalizm, innowacyjność, otwartość na międzynarodowe trendy, a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta. Współpracujemy z berlińską szkołą Makijażu MUD Studio. Aktywnie przykładamy się do rozwoju polskiej edukacji poprzez opis i tworzenie kwalifikacji rynkowych w branży biznes i beauty. Jesteśmy autorami wielu skryptów szkoleniowych, posiadamy także wysoce rozwiniętą platformę do nauki on-line. W Naszej organizacji bardzo sprawnie działa komórka zajmującą się pozyskiwaniem Funduszy Unijnych na szkolenia z branży beauty oraz inne.

Prezes Alina Grodzicka

Prezes Instytutu Szkoleniowego Lukomades. Absolwentka studiów magisterskich Wydziału Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia Praktyczna oraz Kosmetologia Medyczna Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetologii i Promocji Zdrowia w Warszawie. Absolwentka studiów podyplomowych Akademia Przywództwa WSB w Bydgoszczy. Absolwentka programu szkoleniowo-doradczego Akademia Menadżera MŚP w Warszawie. Właścicielka Kliniki Urody Bonjour w Gliwicach. Koordynator projektów polskich i zagranicznych. Ekspert ds. wdrożenia innowacji w sektorze MŚP. Autorka książki „Vademecum firmy szkoleniowej”.

>

Nasza Siedziba

Instytut Szkoleniowy Lukomades to Certyfikowana Placówka Oświatowa, zajmująca się prowadzeniem specjalistycznych szkoleń z branży beauty. Wykładowcy prowadzący zajęcia z kursantami, to wykwalifikowani fachowcy z takich dziedzin, jak: kosmetologia, makijaż, stylistyka rzęs, dermatologia czy barbering. Dzięki doskonałemu przygotowaniu teoretycznemu oraz wieloletniej praktyce, na bieżąco uzupełnianej o nowe umiejętności, specjaliści z Lukomades prowadzą zajęcia na wysokim, międzynarodowym poziomie. Wkładają w prowadzone zajęcia swoje umiejętności, serce i pasję. Dzięki kursom, proponowanym przez Instytut Lukomades, branża beauty wzbogaciła się o kilkaset wykwalifikowanych przedsiębiorców, profesjonalistek i profesjonalistów, dla których holistyczne podejście do ciała ma pierwszorzędne znaczenie. Oprócz zajęć stacjonarnych, nasza placówka posiada bardzo dobrze rozwiniętą platformę szkoleń online.

Nasz Zespół

Instytut Szkoleniowy Lukomades to nie tylko dbałość o piękno ale odpowiednie, biznesowe przygotowanie przedsiębiorców z branży. Oprócz specjalistycznych szkoleń takich, jak internetowy kurs Architektura i geometria brwi. Rysunek czy Makijaż natryskowy AIRBRUSH, prowadzimy szkolenia z zakresu coachingu, kursy menedżerskie czy związane z prowadzeniem szkoleń w firmie. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami, jakie dają kursy w Instytucie Szkoleniowym Lukomades, począwszy od rodzajów szkoleń, poprzez konkretne propozycje zajęć aż po możliwości ich dofinansowania z Funduszy Unijnych. Zapisz się do naszego Instytutu, dołącz do elity w swojej branży, poznaj zasady idealnego makijażu, lub tajniki biznesu, które pozwolą pójść naprzód. Zapraszamy do kontaktu. Do zobaczenia w Instytucie Szkoleniowym Lukomades.

Zapisz się do newslettera

Sprawdź naszą ofertę szkoleń

i zobacz co dzięki temu możesz zyskać dla siebie i dla swojej firmy