Kursy Beauty

Rozwiń swoje skrzydła w branży beauty dzięki specjalistycznym szkoleniom, organizowanym w Instytucie Szkoleniowym Lukomades. W czasie kursów, prowadzonych przez wykwalifikowanych wykładowców, pogłębisz swoją wiedzę, dotyczącą dbałości o piękno ciała. Poznasz w praktyce nowoczesne metody stylizacji paznokci, makijażu czy profesjonalnego barberingu. Zdobyte umiejętności pozwolą na rozwój Twojej firmy i przyczynią się do jeszcze lepszej troski o potrzeby klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń

Intensywny i profesjonalny kurs makijażu jakiego nie było!

Instytut Szkoleniowy Lukomades wraz z jedną z czołowych specjalistek make-up Anną Użyńską
wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom branży makijaży i wizażu otwiera nabór na profesjonalny
kurs „nazwa”, dzięki któremu będzie można zarówno rozwinąć swoje umiejętności jak i rozpocząć
nową przygodę zawodową

Szkolenie Szyte Na Miarę

Instytut Szkoleniowy Lukomades oferuje szkolenia indywidualnie dopasowane pod Ciebie i Twoje potrzeby. Tak jak każdy z nas jest inny, tak każdy może wymagać pozyskania innych umiejętności. Dlatego powstały Kursy szyte na miarę – którymi pomożemy Ci osiągnąć wyznaczone cele, poprzez pozyskanie odpowiedniej wiedzy, praktyki i kompetencji.

Makijaż Natryskowy Metodą Airbrush

Kurs skierowany dla profesjonalnych makijażystów, którzy chcieliby poznać technikę makijażu natryskowego Airbrush lub udoskonalić swój warsztat.
Moduł powstał przy współpracy Instytutu Szkoleniowego Lukomades wraz z jedną z najlepszych szkół makijażu i wizażu MUD STUDIO BERLIN.

Zawodowy Kurs Kosmetyczny

Intensywne szkolenie skierowane do wszystkich osób, które chciałyby zdobyć uprawnienia do wykonywania zawodu kosmetyczki. Niezależnie od tego ile masz lat, w jakim zawodzie pracujesz aktualnie – nauczymy Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć aby zostać profesjonalistą w branży beauty.

Zapisz się na szkolenie